ایمیل
info@nikpars.com
شماره تماس
028-32848060-8
پاسخ برخی از سؤالات را ببینید

سوالات متداول

تفاوت چیپس های همسان و چیپس های برگه سیب زمینی در چیست؟

درخط تولید چیپس همسان ترکیبات اصلی پوره سیب زمینی ، نشاسته سیب زمینی ، با ترکیبات فرعی در دستگاه میکسر ادقام میگردند ، سپس با آب مخلوط شده و حالت خمیری پیدا میکند ، به شکل ورقه پهن و نازک از میکسر خارج شده و در دستگاه قالب زنی به یک اندازه و به صورت چیپس همسان در می آید و در مراحل بعدی سرخ شده ادویه و طعم دهنده ها اضافه میگردد. چیپس های سیب زمینی ورقه ای پس از شستشو و پوست گیری با دستگاه های مخصوص و پس از ، از بین بردن آنزیم ها درblancher با انتقال بهfryer در پاتیل های بزرگ که حدود 2 تا 3 تن روغن داغ 175 درجه داخل آن وجود دارد در حدود 5 دقیقه فرآوری و خارج و در نهایت طعم دار میگردد.

آیا به چیپس ها مواد افزودنی و نگهدارنده میزنند؟

برخلاف باور عامه مردم برای افزایش ماندگاری و تاخیر در فساد چیپس‌ها و اسنک‌ها از مواد نگهدارنده استفاده نمی‌شود. بلکه از ازت که گازی بی‌رنگ، بی بو، بی‌طعم و بی‌خطر و خنثی است برای پرکردن بسته‌بندی این نوع محصولات استفاده می‌شود. در واقع با کاهش اکسیژن درون بسته چیپس و در مقابل جایگزین کردن گاز نیتروژن از ورود میکروارگانیسم‌های هوازی فاسدکننده و بروز واکنش‌های مخرب اکسیداسیون که سبب برگشت طعم محصول می‌شود، جلوگیری می‌کنند.

در صورت باز کردن هر بسته چیپس چه مدتی میتوان از آن استفاده نمود؟

تا زمانی که بسته‌های چیپس و اسنک باز نشده باشند، تاریخ مصرف محصول مطابق با تاریخ مندرج روی بسته‌بندی است، اما به محض باز شدن محصول و تماس با هوا باید هر چه سریع‌تر محصول مصرف شود، چرا که نگهداری بیش از دو تا سه روز انواع چیپس بدون بسته‌بندی سبب تغییر طعم می‌شود که یک نوع فساد به‌شمار می‌رود.

با ما در تماس باشید

جهت افزایش هرچه بیشتر کیفیت طعم و نیز بسته بندی محصولات ، پذیرای پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستیم .

تلفن

028-3584806
028-3284807
028-3284808

آدرس

شهرک صنعتی کاسپین بلوار امام خمینی بلوار شهید رجایی خیایان دوم شرکت کشت و صنعت نیک پارس

Call Us Now
028-32848060-8