ایمیل
info@nikpars.com
شماره تماس
028-32848060-8

سوالات متداول

تفاوت چیپس های همسان و چیپس های برگه سیب زمینی در چیست؟

درخط تولید چیپس همسان ترکیبات اصلی (major ingredient ) پوره سیب زمینی ، نشاسته سیب زمینی ، با ترکیبات فرعی (minor ingredient) در دستگاه میکسر ادقام میگردند ، سپس با اب مخلوط شده و حالت خمیری پیدا میکند ، به شکل ورقه پهن و نازک از میکسر خارج شده و در دستگاه قالب زنی به یک اندازه و به صورت چیپس همسان در می آید و در مراحل بعدی سرخ شده ادویه و طعم دهنده ها اضافه میگردد. چیپس های سیب زمینی ورقه ای پس از شستشو و پوست گیری با دستگاه های مخصوص و پس از از بین بردن آنزیم ها درblancher با انقال به fryer در پاتیل های بزرگ که حدود 2 تا 3 تن روغن داغ 175 درجه داخل آن وجود دارد در حدود 5 دقیقه فرآوری و خارج و در نهایت طعم دار میگردد.

آیا به چیپس ها مواد افزودنی و نگهدارنده میزنند؟

برخلاف باور عامه مردم برای افزایش ماندگاری و تاخیر در فساد چیپس‌ها و اسنک‌ها از مواد نگهدارنده استفاده نمی‌شود. بلکه از ازت که گازی بی‌رنگ، بی بو، بی‌طعم و بی‌خطر و خنثی است برای پرکردن بسته‌بندی این نوع محصولات استفاده می‌شود. در واقع با کاهش اکسیژن درون بسته چیپس و در مقابل جایگزین کردن گاز نیتروژن از ورود میکروارگانیسم‌های هوازی فاسدکننده و بروز واکنش‌های مخرب اکسیداسیون که سبب برگشت طعم محصول می‌شود، جلوگیری می‌کنند.

در صورت باز کردن هر بسته چیپس چه مدتی میتوان از آن استفاده نمود؟

تا زمانی که بسته‌های چیپس و اسنک باز نشده باشند، تاریخ مصرف محصول مطابق با تاریخ مندرج روی بسته‌بندی است، اما به محض باز شدن محصول و تماس با هوا باید هر چه سریع‌تر محصول مصرف شود، چرا که نگهداری بیش از دو تا سه روز انواع چیپس بدون بسته‌بندی سبب تغییر طعم می‌شود که یک نوع فساد به‌شمار می‌رود.

چیپس های یامی را در کدام فروشگاه ها میتوان تهیه کرد؟

برای خرید بصورت عمده به بخش تماسبا ما مراجع نموده و با دفتر فروش نیک پارس تماس حاصل نمائید و برای خرید جزئی از کلیه فروشگاه ها و نیز فروشگاه های مجازی میتواتنید هیه نمائید .

محصولات برند یامی به کدام کشورها صادر میگردد؟

با توجه به تجارب سال های اخیر هیچگونه محدودیتی در عرضه و فروش محصولات در کشور های خارجی نداشته و از نطر طعم ، ذائقه ، و نیز قیمت مورد تجه کشو های خاورمیاته آسیایی و ... قرار گرفته است .

آیا امکان تولید در طعم های جدید وجود دارد؟

شرکت نیک پارس با تکیه بر دانش روز و تیم قدرتمند طراحی و تولید خود هموتره توانستهاست طعم های متفاوت متناسب با ذائقه ها مختلف در کشور ها و شهر های جدید را ساخته و به مشتریان خود ارائه نماید .

Call Us Now
028-32848060-8