ایمیل
info@nikpars.com
شماره تماس
028-32848060-8

معــرفی کارخـانه

شرکت نیک پارس یکی از بزرگترین تولید کنندگان فرآورده های غذایی ،عملیات بهره برداری از خطوط تولید خود را در دی ماه سال 1388 تحت نظارت کارشناسان خارجی آغاز و محصولات خود را با نشان تجاری ایمی به بازار عرضه می نماید. این شرکت عضو رسمی انجمن اسنک اروپا و با بهره گیری از دانش فنی روز اروپا اسنک های مختلف را با ارزش غذایی استاندارد به منظور توسعه فرهنگ سلامت جامعه تولید نموده و اولین تولید کننده اسنک تنری در خاور میانه می باشد. محصولات یامی علاوه بر اینکه فاقد چربی ترانس و کلسترول می باشد. حداکثر نمک به کار رفته در آنها از یک و نیم درصد تجاوز نمیکند ، به همین دلیل جزء اسنک های سالم محسوب می شوند. در تهیه برخی از اسنک های یامی از نوعی روغن سرخ کردنی خاص با منشاء گیاهی استفاده شده است که میزان چربی ترانس وکلسترول آن صفر می باشد.

طراحی کیفیت

شرکت یامی همواره متعهد بوده محصولاتی با کیفیت و دارای سلامت غذایی در راستای تضمین سلامتی افراد و جوامع تولید و عرضه نماید. این پیشبرد و اولویت ها من جمله سلامت کارکنان ونیز اقد امات کنترلی از خط تولید و زنجیره تامین تا رسیدن محصول به دست مصرف کننده ، اکنون بیش از هر زمان دیگری اهمیت پیدا کرده است. درراستای استقرار سیستم مدیریت کیفیت QMS و بهره گیری از شیوه های نوین مدیریتی، ضمانت های اجرایی لازم جهت تولید محصولاتی مطمئن و ایمن فراهم گشته است . یکی از مهمترین دغدغه های مدیریت نیک پارس رعایت موازین بهداشتی مطابق استاندارد جهانی HACCP بوده که با برقراری استاندارد مزبور، محصولاتی ایمن و سالم متناسب با نیازهای گروه های سنی مختلف به بازار عرضه می شود.

  • جلب اعتماد با عرضه محصولات و خدمات منطبق با خاسته های مصرف کنندگان
  • تامین استانداردهای جهانی بهداشتی به منظور تولید فرآورده های سالم و مغذی

شیوه تولید صحیح

این شرکت به دلیل برخورداری از ماشین آلات ساخت اروپا و انجام اکثرفراوردهای تولیدی به صورت خودکار و همچنین بهره مندی از تجهیزات آزمایشگاهی مدرن و پیشرفته مطابق استاندارد جهانی(HACCP) که قادر به کنترل کلیه شاخص های کیفی در مراحل مختلف تولید می باشد، در نوع خود کم نظیر است . ترکیبات بکار رفته در محصولات غذایی این شرکت که بر پایه پودر سیب زمینی می باشد ، ضمن تامین ارزش غذایی لازم ، سایر نیازمندیهای مصرف کنندگان را از نقطه نظر بهداشت و سلامت مطابق استانداردهای بهداشتی فراهم می نماید. محصولات تنوری یامی با آب و بخار به روش خانگی پخت میشوند ، اسنک های خام پس از عبور از دستگاه برشته کن ، به جای سرخ شدن در روغن ، با جریان هوای داغ برشته میشوند. در تهیه برخی از اسنک های یامی از نوعی روغن سرخ کردنی خاص با منشاء گیاهی استفاده شده که میزان چربی ترانس و کلسترول آن صفر می باشد.

با ما تماس بگیرید

با تشکر از حسن انتخاب و آرزوی رضایت شما همراهان همیشگی ، خواهشمند است در صورت انتقاد، پیشنهاد ، نظرات سازنده و نیز ثبت سفارش با شماره های مستقیم کارخانه تماس حاصل نمائید.

تلفن

028-3584806
028-3284807
028-3284808

آدرس

شهرک صنعتی کاسپین بلوار امام خمینی بلوار شهید رجایی خیایان دوم شرکت کشت و صنعت نیک پارس

Call Us Now
028-32848060-8