شرکت نیک پارس به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان فرآورده های غذایی چیپس و اسنک درسال 1384 با سرمایه بخش خصوصی درشهرک صنعتی کاسپین در 30 کیلومتری اتوبان قزوین ، تهران تاسیس گردید .این واحد پس ازافتتاح رسمی ، عملیات بهره برداری از خطوط تولید خود را دردی ماه سال 1388 تحت نظارت کارشناسان اروپایی آغاز نموده و محصولات خود را با نام تجاری یامی Yummy ، به بازار عرضه می نماید.

یکی از اهداف عمده تاسیس این شرکت ، تامین نیازهای بازارهای داخلی و خارجی به محصولات جدید ، مطابق استانداردهای جهانی می باشد . این شرکت عضو انجمن اسنک اروپا ESA بوده و با بهره گیری از دانش فنی روز اروپا، اسنک های مختلف را با ارزش غذایی استاندارد ، متناسب به ذائقه های گوناگون تولید می نماید . ماشین آلات و تجهیزات خط تولید اسنک و چیپس های متحد الشکل شرکت نیک پارس از کشورهای اروپایی خریداری شده و ازنقطه نظردرجه اتوماسیون و کنترل پارامترهای کیفی درنوع خود کم نظیر می باشند . شرکت نیک پارس قابلیت تولید انواع اسنک های معمولی و سه بعدی 3D و چیپس های متحدالشکل را دارا بوده و با تکیه بر فن آوری های نوین ، رضایت مصرف کنندگان مختلف را با انواع طرحها و طعم ها تامین می نماید.

این شرکت با برخورداری از تجهیزات آزمایشگاهی مدرن و پیشرفته ، پارامترهای کیفی مربوط به مواد اولیه ، محصولات میانی (پلت) و محصولات نهایی را کنترل نموده و پیشاپیش تضیمن های کیفی لازم را برای مصرف کنندگان محترم فراهم می سازد .علاوه بر آن واحد تحقیق و توسعه R&D شرکت نیک پارس با برخورداری از تجهیزات آزمایشگاهی مزبور، موجبات بهبود کیفیت محصولات را ازطریق انجام پروژه های تحقیقاتی فراهم آورده و آخرین دست آوردهای پژوهشی خود را در مرغوبیت محصولات متجلی می سازد .

درراستای استقرار سیستم مدیریت کیفیت QMS و بهره گیری از شیوه های نوین مدیریتی، ضمانت های اجرایی لازم جهت تولید محصولاتی مطمئن و ایمن فراهم گشته است . یکی از مهمترین دغدغه های مدیریت نیک پارس رعایت موازین بهداشتی مطابق استاندارد جهانی HACCP بوده که با برقراری استاندارد مزبور، محصولاتی ایمن و سالم متناسب با نیازهای گروه های سنی مختلف به بازار عرضه می شود.

شرکت نیک پارس ضمن انجام تحقیقات و مطالعات بازار، با بهره گیری از فن آوری های جدید و تجهیزات پیشرفته ، طرح های توسعه خود را در فاز بعدی به مرحله اجرا درخواهد آورد و بی شک در آینده ای نزدیک به یکی از پیشگامان صنعت اسنک در خاورمیانه تبدیل خواهد شد.

 

مدیریت شرکت نیک پارس در راستای تامین اهداف سازمانی خود به ارزش های محوری زیر پایبند میباشد:

  • استفاده از شیوه های نوین مدیریتی و به کارگیری تجربه های سازمان های موفق
  • توانمندسازی نیروی انسانی با تاکید بر مدیریت دانش و اجرای برنامه های آموزشی علمی و کاربردی
  • اجرای پروژه های تحقیقاتی به منظور بهبود کیفی و توسعه محصولات جدید
  • رعایت شایسته سالاری و انگیزه مندسازی کارکنان درسطوح مختلف سازمان
  • تاکید براستقرارنظام مدیریت کیفی به منظور تضمین کیفیت ، تحویل به موقع و دستیابی به قیمت مناسب محصولات
  • تامین و پوشش استانداردهای جهانی بهداشتی به منظور تولید فرآورده های غذایی سالم و مغذی
  • انجام طرح های توسعه با توجه به نیاز بازارهای داخلی و خارجی